Novinky

ARCHIVNÍ ČLÁNKY ZATÍM NERUŠÍME, 1.místo ve II.třídě mladších žáků

30.05.2010 11:14
První finále mladších žáků v boji o titul okresního přeborníka vyhráli před týdnem ve Štěpánově domácí 3:1. V odvetě v Přáslavicích měli domácí mladíci jasně daný úkol – vyhrát alespoň 2:0, aby se přeborníky stali oni. Domácí měli výborný první poločas, který se stal základem jejich úspěchu. V desáté minutě dal první gól po samostatné akci Jan Krejčí, o šest minut později...
>>

Hodnocení sezóny 2009/2010 mladších žáků

16.05.2010 12:35
Před začátkem této sezóny asi nikdo nečekal, že naši nejmladší na konci sezóny budou na 1. místě (statistika - 12 zápasů, 11 vítězství, 1 remíza, skóre 106:30, 34 bodů, průměr 9 vstřelených branek na zápas). Toto umístění není náhodné, ale naprosto zasloužené za což můžeme poděkovat všem našim mladším žákům a celému realizačnímu týmu, kteří se o to zasloužili. Důležitým faktorem před samotnou...
>>

Přáslavice - Doloplazy 0:2

01.05.2010 20:00
V místním derby se nepodařilo bodovat a po prohře 0:2 se naše mužstvo propadlo již na předposlední místo tabulky. Je načase začít sbírat body, čím dřív tím líp. Snad se našim borcům povede II.třídu udržet. Hodně štěstí do dalších bojů