ARCHIVNÍ ČLÁNKY ZATÍM NERUŠÍME, 1.místo ve II.třídě mladších žáků

30.05.2010 11:14

První finále mladších žáků v boji o titul okresního přeborníka vyhráli před týdnem ve Štěpánově domácí 3:1. V odvetě v Přáslavicích měli domácí mladíci jasně daný úkol – vyhrát alespoň 2:0, aby se přeborníky stali oni. Domácí měli výborný první poločas, který se stal základem jejich úspěchu. V desáté minutě dal první gól po samostatné akci Jan Krejčí, o šest minut později zvyšoval na 2:0 Martin Petr. Stejný hráč byl i u třetího gólu po obléhání štěpánovské branky. Do druhé půle nastoupili hosté s odhodláním nepříznivý stav zvrátit. Měli více ze hry, tlačili domácí do defenzívy, ale střelecky se nedokázali prosadit. To domácí byli úspěšnější. Ve 48. minutě po přihrávce Menšíka se podruhé v utkání trefil Krejčí a zařídil velmi důležitou pojistku. Hosté totiž pokračovali v tlaku, ale nebylo jim přáno. V 52. minutě poslal Adam Spurný přímý volný kop jen do tyče a gól zaznamenal až v poslední minutě. Branky: Krejčí 2, Petr 2 – Spurný.